Marcin Biegała

Marcin Biegała

Dev, motocyklista, marzyciel i miłośnik kawy.

Marcin Biegała

1 Minuta Czytania

I znów nadszedł czas promocji kalendarzy, rozliczania przeszłości i przewidywania przyszłości w postaci ‘postanowień noworocznych’.

Nie mniej jednak Ty drogi czytelniku, zamiast tracić czas na bezsensownych aktywnościach związanych z inkrementacją licznika lat, trafiłeś właśnie TU, do zakurzonego kawałka internetu, w którym postanowiłem przelać część myśli na ciąg bitów i wystawić na publiczny lincz. Niestety, muszę Cię zasmucić, na dziś dzień nie ma tu zbyt wiele do czytania, choć trzymam kciuki, że z biegiem czasu się to zmieni.

A kim, że ja ? Nazywam się Marcin Biegała. Lubie się nazywać programistą, choć bywam też nazywany ‘złośliwą bestią’, a czasem i gorzej ;) Głównie kręcę się wokół technologii .Net, ale nie pogardzę ładnym JSem, czy zabawą z pythonem. Od 9-tej do 5-tej korpoludek, wieczorami kontraktor, w duszy pałający platoniczną miłością do starych samochodów.

Co będzie na blogu ? Czas pokaże. Na pewno będę się starał trzymać go w ‘technicznych ramach’. Po godzinach spędzonych na czytaniu najróżniejszych wpisów innych, chyba nadszedł czas trochę się odpłacić i podzielić paroma rzeczami, które być może gdzieś,kiedyś,komuś się przydadzą.

Grafika dzięki uprzejmości cooldesign/FreeDigitalPhotos.net

comments powered by Disqus

Ostatnie Posty

Kategorie

O Mnie

W życiu staram się rozwiązywać problemy ludzi z wykorzystaniem kodu, bądź też przez jego usuwanie ;)
Miałem przyjemność pracować w całym przekroju firm, od mikroskopijnych, przez startup’y, po wielkie banki inwestycyjne i współprowadzenie software house.